Referencie - Helena Kurusová Photography

„Helenka Kurusová sa stala pre svoj prístup a profesionalitu našou dvornou fotografkou. Svojim umeleckým okom zachytáva celý vývoj projektu LifeReset. Takmer všetky naše články sú dokumentované jej fotografiami, čo nie je jednoduchá úloha. Pretože urobiť kvalitné fotografie pre rôzne typy médií chce ozaj talent a „fotonos“. Vďaka Helenkiným fotografiám sa pojem permakultúra stal pre čitateľov a fanúšikov zdravých záhrad jasnou predstavou. No nie je to len o tom. Helenka je hlavne človek so srdcom na správnom mieste, s rovnakými hodnotami a životnými postojmi, aké máme my. Preto je každé fotenie s ňou príjemne stráveným časom, na ktorý sa vždy veľmi tešia naše deti.“


Zuzana Matúšová Girgošková Autorka mediálneho projektu LifeResetHelka Kurusová je vysoko profesionálnou fotografkou, ktorá vo svojich fotografiách dokáže zachytiť skrytú krásu človeka, jeho jedinečnosť a vyzdvihnúť jeho pozitívne črty. Mala som možnosť spolupracovať s ňou na viacerých projektoch, najmä v oblasti biznis portrétov a jej prístup je nielen vysoko odborný, ale zároveň hlboko ľudský. Zakaždým dokázala vytvoriť jedinečný portrét i takým ľuďom, ktorí za bežných okolností nie sú zvyknutí na objektív a svetlá reflektorov. V každej svojej fotografii dokáže zachytiť pominuteľné krásne okamihy, emócie i pôvab ľudskej duše.


Gabriela Redayová, šéfredaktorka časopisu Úspešní manažériPani Kurusová je naozaj vo svojom odbore osobnosťou. Flexibilná, odborne zdatná, proste vie, čo robí. Ja som ju oslovila, keď som potrebovala kvalitné fotografie (portréty, fotografie prístrojov, ambulantných priestorov) na moju novú webovú ambulantnú stránku. S finálnymi fotografiami som nanajvýš spokojná a preto sa na ňu určite obrátim aj v budúcnosti. Jednoducho vidieť, že p. Kurusová má svoju prácu veľmi rada a robí ju s "citom" profesionála. Dôkazom je každá fotka, kt. vznikne jej rukami.


MUDr. Šimková Adriana, PhD., ambulancia všeobecného lekára

Powered by SmugMug Log In